Sayın Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU, Gölkent Mahallesinde yapılacak halk toplantısı programı kapsamında İlçemizi ziyaret etti.
 
        Sayın Valimiz İlk olarak Kaymakamlığımızı ziyaret etti. İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, Belediye Başkanı Ahmet SOĞUK, İlçe Jandarma Komutanı Aydın DARICI, İlçe Emniyet Müdürü Murat KÖKSAL, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri tarafından kapıda karşılandı. Kaymakamlık Makamına çıkan Sayın Valimiz, İlçe Kaymakamımız Hakan Yavuz ERDOĞAN’dan ilçenin genel durumu hakkında bilgiler aldı.
       
        Daha sonra Belediye Başkanlığını da ziyaret eden Sayın Valimiz BALKANLIOĞLU, Belediye Başkanı Ahmet SOĞUK’tan Belediye’nin ilçedeki çalışmaları ile hizmetleri hakkında brifing aldı.
 
    Sayın Valimiz Belediye ziyaretinden sonra İlçe Kaymakamımız Hakan Yavuz ERDOĞAN, Belediye Başkanı Ahmet SOĞUK, İl Jandarma Komutanı Cengiz YİĞİT, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, kamu kurum ve kuruluşlarının il ve ilçe müdürleri ile birlikte Gölkent Mahallesine geçti ve burada vatandaşlarla bir araya geldi.
 
       Vali Bey vatandaşların taleplerini dinledikten sonra ilgili birim amirlerine de gerekli talimatları verdi ve daha sonra Gölkent’i gezerek yetkililerden bilgiler aldı.